Fotografovanie stužkovej slávnosti

Snažíme sa zachytiť každý moment z Vašej stužkovej, aby Vám ju naše fotografie pripomínali po celý život. Disponujeme profesionálnym vybavením značky Canon. Všetky fotografie ktoré nafotíme, najskor upravíme a potom ich buď napálime na DVD nosič, alebo vložíme na USB kľúč. Odovzdávame pre Vás 500 až 800 upravenými fotografiami.

Foto - stužková slávnosť - cenové balíčky

kliknutím na balíček sa zobrazí jeho obsah
  • fotografovanie stužkovej slávnosti (1 fotograf na stužkovú slávnosť),
  • odovzdanie fotografií na USB kľúč, ktorý je pre študentov v cene balíka. USB obsahuje upravené fotografie v počte približne od 500 do 800ks. (Adresár číslo 1 obsahuje fotografie v plnom rozlíšení, druhý adresár obsahuje zmenšené kópie pre rýchlejšie prehliadanie a šírenie napr. na sociálne siete, alebo do mailu.) Všetky fotografie sú vo formáte jpeg.
  • fotografovanie stužkovej slávnosti (1 fotograf na stužkovú slávnosť),
  • odovzdanie fotografií na DVD nosič pre každého zúčastneného študenta z triedy + 1ks triedny učiteľ. DVD nosič obsahuje upravené fotografie v počte približne od 500 do 800ks. (Adresár číslo 1 obsahuje fotografie v plnom rozlíšení, druhý adresár obsahuje zmenšené kópie pre rýchlejšie prehliadanie a šírenie napr. na sociálne siete, alebo do mailu.) Všetky fotografie sú vo formáte jpeg.


Doplňujúce informácie

Dátum dodania: Január

Ukážky fotografií